Univerzálne, farebné a chutné. To sú slová, ktorými môžeme určite opísať tieto cukrové konfety v žltom prevedení. Tento typ posýpky je proste dokonalý. Ich farby vyniknú rovnako ako ich tvary. Celá sústava však nepôsobí honosne, ale skôr veľmi ucelene. Napriek rozmanitosti môžete všetky jej prvky ľahko použiť pri zdobení jedného jedla. Posýpka sa používa na zdobenie rôznych sladkých pečív. Môžu to byť torty, zákusky, cupcakes alebo zmrzlinové dezerty, rovnako ako torty, perníčky alebo iné sušienky. Konfety z cukru majú mnoho výhod, ako je neuveriteľne ľahké použitie. Stačí ich položiť na vaším vybraný pečený výrobok. Krásna a jedinečná dekorácia hotová za pár chvíľ a vyrobená v pohodlí domova. Hodí sa na najrôznejšie príležitosti. Nemienia chuť vašich výtvorov. Ak posyp zdobenie nasypete na vláčny krém, vlhkosť z neho môže posypek zmäkčiť. Ale pozor, ak bude zdobenie na vlhkom kréme dlhší čas, môže sa z posypky uvoľniť aj farbivo a to na povrch krému. Ak chcete, aby väčšie časti dekorácie držali napríklad na potahovej torte, môžete tento druh zdobenia na torty lepiť polotuhou čokoládou, alebo glazúrou na perníčky. s posýpkami pracujte najlepšie nad miskou, či plechom s okrajom.
Balenie obsahuje: 80 g
biely cukor, pšeničná múka, kukuričný sirup, rafinovaný palmový olej, modifikovaný škrob, zahušťovadlá: E412, E415, E466, E414; lešticí látka kapol (šeľak, rastlinný olej), mastenec, potravinárske farbivo: E102.
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1537 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 367,3 kcal |
| Tuk | 3,4 g |
| - z toho nasýtených | 0,19 g |
| Sacharidy | 84,6 g |
| - z toho cukry | 59 g |
| Bielkoviny | 3,6 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,001 g |
Ukrajina
| Farba | žltá |
| Kategória: | Cukrové zdobenie konfety |
| Výrobca | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116716421 |
| Kód produktu | ilc1219 |